شما اینجا هستید:

خدمات گنجینه پاوان

خدمات مشاوره

مشاوره در حوزه‌ی سیستم های ایمنی و حفاظت، باید بر اساس پشتوانه‌ی علمی، تجربه‌ی فنی، مهارت و تخصص شکل   بگیرد، موضوعی که متأسفانه این روزها کم‌تر شاهد آن هستیم. خوشبختانه، سعی ما در مجموعه‌ی گنجینه پاوان، به عنوان شرکت مورد تایید سازمان آتش‌نشانی استان تهران، بر این است که خط بطلانی روی این رویه‌ی غلط در حوزه‌ی ایمنی و آتش‌نشانی بکشیم. به همین دلیل نیز، همانطور که پاوان را در لغت، نگهبان معنا می‌کنند، ما نیز در میدان عمل، نگهبان کیفیت خدماتی هستیم که مشتریان ما دریافت می‌کنند. گنجینه پاوان رسالت اصلی خود را بر ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان معطوف کرده است و برای رسیدن به این مهم با توجه به نیازهای مشتریان و جامعه‌ی هدف، راهبردهای مجموعه را تدوین کرده است.

خدمات مشاوره

خدمات مهندسی

تخصص، تجربه و تعهد، سه ضلع مثلثی است که مانند هر سازمان قابل اعتماد دیگری، نقش و رسالت مجموعه‌ی گنجینه پاوان را ترسیم می‌کند. تکیه بر همین ویژگی‌هاست که سبب شده مجموعه‌ی گنجینه پاوان قادر باشد تا در کم‌ترین زمان و با بالاترین سطح کیفی ممکن، پروژه‌ی شما را طراحی، مهندسی و بهینه‌سازی کند. تیم حرفه‌ای و مجرب گنجینه‌ پاوان، همیشه تلاش دارد تا به شایسته‌ترین صورت ممکن، پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد و برای رسیدن به این مقصود، بهترین اقدامات و خدمات را ارائه کند.

تامین و تدارکات

بهره‌گیری از فرصت‌های موجود، از دیگر خدماتی است که مشتریان مجموعه‌ی گنجینه پاوان از آن بهره‌مند می‌شوند. گام اول بهره‌گیری از فرصت‌ها، شناسایی آگاهانه‌ی نیاز اساسی مشتری با تکیه بر دانش فنی نیروهای با تجربه است. گام بعدی نیازمند شبکه‌ای قدرتمند از ارتباطات است تا در کوتاه‎ترین زمان و با کم‌ترین هزینه، دستگاه‌ها و تجهیزات روز دنیا از منابع اصلی تهیه شوند و در اختیار مشتریان قرار بگیرند.

کیفیت محصولات، در حوزه‌ی تأمین و تدارکات مهم‌ترین عاملی است که همواره مورد توجه این مجموعه قرار دارد، به نحوی که گنجینه پاوان در تمام سال‌های فعالیت خود تلاش کرده است استراتژی‌های سازمانی را به‌گونه‌ای تدوین کند که همواره در مسیر پیشرفت گام بردارد و بدین ترتیب، بیش از پیش رضایت مشتریان را تأمین کند.

آموزش

استفاده‌ی بهینه و افزایش کارآیی سیستم‌های ایمنی، نیازمند آموزش‌های صحیح، مناسب و روزآمد است. با تکیه بر این دست آموزش‌هاست که امکان شناخت قواعد ایمنی حاصل می‌شود و به کارگیری این آموزش‌ها، امنیت و طول عمر دستگاه‌ها و تجهیزات را افزایش می‌دهد.

نکته اینجاست که چگونه همواره در مسیر مستمر یادگیری پیشقدم باشیم و هیچگاه ارتباطمان را با فرآیند آموزش حرفه‌ای قطع نکنیم؟ خدمات آموزشی گنجینه پاوان به مشتریان کمک می‌کند تا بهترین کاربری را از سیستم‌های ایمنی داشته باشند.

خدمات تست و راه اندازی

مراحل پیش از راه‌اندازی و مرحله‌ی راه‌اندازی، نقشی حیاتی در استفاده از سیستم‎‌های ایمنی و حفاظت دارند و توجه به همین نکات ساده، اما بسیار مهم، از بروز بسیاری خطرات و حوادث جبران‌ناپذیر جلوگیری می‌کند. مجموعه‌ی گنجینه پاوان با ارائه‌ی خدمات تست و راه اندازی به مشتریان خود، زمینه‌ی شناسایی، برنامه‌ریزی، کنترل و پیشگیری از بروز عواقب جبران‌ناپذیر و خطرات احتمالی را فراهم می‌کند و همواره با اندیشیدن به تمامی تمهیدات خاص مرتبط با ایمنی، از مشتریان برای پیشگیری از هرگونه خطر و حادثه‌ی احتمالی، پشتیبانی می‌نماید.

نصب

لازمه‌ی ایجاد محیطی ایمن، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های ایمنی است که امکان حفاظت و نظارت محیطی را فراهم آورند. کیفیت‌های عملکرد این سیستم‌ها اگرچه شرط لازم محسوب می‌شوند، اما شرط کافی نیستند و تا زمانی که سیستم‌های ایمنی به طرز صحیحی نصب نشوند، نمی‌توان از آن‌ها انتظار عملکرد مناسب و مطلوبی داشت. شرکت گنجینه پاوان در کنار معرفی و ارائه‌ی محصولات با کیفیت و تجهیزات روز در سطح جهانی، در سریع‌ترین زمان ممکن و مطابق با استانداردهای کشوری و بین‌المللی، پروژه‌های شما را نصب و اجرا می‌کند.

با توجه به اینکه عملکرد و طول عمر سیستم‌های ایمنی، نیازمند نصب و راه‌اندازی صحیح آن‌هاست، گنجینه پاوان همواره در کنار شماست تا با بهترین کیفیت و سریع‌ترین حالت، خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

خدمات پس از فروش

ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان، از جمله اهدافی است که شرکت گنجینه پاوان، همواره در کنار ارائه‌ی تمامی خدمات خود برای رسیدن به آن تلاش می‌کند. همین مسأله سبب شده است وفاداری مشتریان یکی از ویژگی‌های متداول گنجینه پاوان تبدیل شود.
از سوی دیگر این شرکت، همیشه روی نظرات و بازخوردهای مشتریان خود حساب ویژه‌ای باز می‌کند و با بهره‌گیری از این نظرات، تلاش می‌کند تا به صورت مستمر بر ارزش و اعتبار خود بیفزاید.
ارج نهادن به نظرات مشتریان، اولویت‌بندی نیازها، تعهد به ارائه‌ی خدمات باکیفیت، رصد مستمر میزان رضایت‌مندی مشتریان به همراه خدمات پس از فروشی که مشتریان میتوانند حداقل تا 5 سال متوالی از آن بهره‌مند شوند شرکت گنجینه پاوان را به مجموعه ای منحصربفرد برای مشتریان تبدیل کرده است.

تعمیر و نگهداری

نگهداری و تعمیرات، از جمله پیش‌نیازهای اساسی برای دسترسی به بهترین عملکرد در تمام تجهیزات فنی، از جمله سیستم‌های ایمنی است. بی‌توجهی به این مسأله‌ی مهم، کاهش عمر مفید تجهیزات، افزایش احتمال وقوع حوادث و خطرات، کاهش ضریب ایمنی، عدم اطمینان به عملکرد صحیح سیستم‌ها و هدر رفت زمان و سرمایه را به دنبال خواهد داشت.
به همین دلیل، لازم است تا به منظور پیشگیری از بروز چنین خسارت‌هایی، حفاظت، نگهداری و تعمیر تجهیزات و سیستم‌ها همواره به صورت دوره‌ای انجام پذیرد تا بدین شکل ضمن افزایش عمر مفید تجهیزات، بهره‌برداری بهینه نیز از سیستم‌ها میسر شود. مجموعه‌ی گنجینه پاوان ضمن ارائه‌ی خدمات تعمیر و نگهداری به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه و متناسب با شرایط خاص هر سیستم، همواره تا رسیدن به بهترین نتیجه‌ی امنیتی در کنار مشتریان خواهد بود.

مهندسی، خرید، ساخت

صنعتی شدن حقیقتی غیرقابل انکار در جوامع امروزی است، این پدیده ضمن آنکه باعث به وجود آمدن تحولات مثبت زیادی در زندگی بشر شده است، خواه‌نا‌خواه پیامدهای منفی نیز با خود به همراه داشته است. بروز مشکلات ایمنی، فرسایش و تخریب تجهیزات و آسیب به محیط زیست، از جمله پیامدهای منفی صنعتی شدن جوامع به حساب می‌آید. به همین دلیل نیز برنامه‌ریزی دقیق و پیروی از سیستم‌های استاندارد، برای کاهش این قبیل خطرات احتمالی، ضروری است.

ارائه‌ی راهنمایی‌ها و مشاوره‌های تخصصی برای انتخاب بهترین محصولات، از جمله خدمات راهگشای این مجموعه برای همراهی مشتریان در مواجهه با این مسائل است. پشتیبانی به صورت ECP در مناقصات و تکیه بر توان، دانش و علم روز دنیا، از جمله تمهیداتی است که این شرکت را برای رسیدن به چنین هدفی یاری می‌رساند.

EPC-contractor